Domovská stránka ARISTOTEL, a.s.

O společnosti


ARISTOTEL, a.s.     Kdo jsme a co nabízíme ...

Co nabízímeCo nabízíme

   Společnost ARISTOTEL, a.s., je členem skupiny společností TTC HOLDING, a.s. Od počátku svého zaměření v r. 2005 je partnerem malých a středních podniků, úřadů, komunit a podnikatelů pro komplexní zajišťování telekomunikačních a informačních služeb na bázi nejmodernějších technických řešení. Dodává jednotlivé telefonní linky i systém založený na integraci internetových a telefonních služeb s řadou komfortních funkcionalit využívaných při každodenním styku se zákazníky a partnery. Řešení s názvem a-Integrál je zaměřené na vysokou efektivitu a využívá dostupné technologie s perspektivou ochrany investic v budoucím čase. V širokém spektru parametrů je přizpůsobené individuálním potřebám uživatele a optimalizované z hlediska jeho provozních nákladů (viz Případové studie). Součástí nabídky je i poskytování hlasových a datových služeb, související poradenské činnosti a provozní podpora.

Základní informaceZákladní informace

Ilustrační foto
   Na základě analýzy trendů rozvoje oblasti integrovaných telekomunikací přijala naše společnost vizi vytvořit otevřený komunikační systém, vhodný pro subjekty s jednotkami až stovkami účastnických hlasových a datových přípojek, který nebude investičně ani provozně náročný a umožní snadné budoucí rozšiřování z hlediska přenosových kapacit i nových funkcionalit. Pořízení a následné využívání systému probíhá v přímém kontaktu uživatele s našimi pracovníky a je oboustranně příjemné a prospěšné. Díky dnešním vhodně vybraným technologiím a jejich profesionálnímu nasazení může i menší společnost mít služby a prostředky ke komunikaci se svými zákazníky a obchodními partnery na úrovni velkých korporací za přijatelné ceny a může se efektivněji soustředit na předmět své hlavní činnosti.

   Naše mnohaleté zkušenosti a snaha o komplexní uspokojování potřeb zákazníků nás přivedly k rozšíření portfolia i o činnosti virtuálního operátora a tak kromě poradenství, dálkového dohledu a provozní podpory zajišťujeme našim klientům i poskytování vlastních hlasových a internetových služeb na bázi outsourcingu.

Společnost ARISTOTEL má registraci Českého telekomunikačního úřadu na celé území České republiky pro komunikační činnosti (veřejně dostupné služby):

  • Veřejně dostupná telefonní služba
  • Pronájem okruhů
  • Služby přenosu dat
  • Služby přístupu k síti Internet
   Má uzavřeny Rámcové smlouvy s předními telekomunikačními operátory O2 Czech Republic, IPEX, T-Mobile (GTS Czech) a SPINOCO (Unient Telecommunications).
Ilustrační foto

Vedení společnostiVedení společnosti


Ing. Pavel Janoušek
ředitel

Ing. Pavel Janoušek    Ředitelem společnosti je od roku 2012. Je současně prezidentem společnosti ČESKÁ ASOCIACE TELEKOMUNIKACÍ, z.s. (ČAT) a jedním z jejích zakládajících členů v roce 1999. Do společnosti ARISTOTEL nastoupil v roce 2005 ve funkci technického ředitele. Do roku 2004 pracoval postupně ve funkcích obchodního ředitele a ředitele úseku telekomunikací a marketingu ve společnosti TTC TELSYS. V letech 1990 až 2001 byl vedoucím oddělení distribučního prodeje pobočkových ústředen a vedoucím sektoru prodeje telefonních systémů v TTC TELEKOMUNIKACE. Do roku 1990 byl výzkumným pracovníkem v oblasti přenosových a spojovacích systémů a vedl řešení vývojových úkolů koncových telefonních zařízení ve Výzkumném ústavu telekomunikací. Vystudoval elektrotechnickou fakultu na ČVUT, katedru telekomunikací.